Танцювальне Шоу (Show Dance) – основне направленя Студії «Brilliant» естрадні танці з елментами художньої гімнастики та акробатики.

В програмі навчання риміка, основи хореографії, загальна фізична підготовка. Діти вчаться слухати музику, у них розвивається почуття ритму, пам”ять, координація, мілека моторика, увага та артестизм. формується правильна остава, озвивається гнучкість, уява.

Танцевально-спортивна Студія «Brilliant» – багатократній володар Кубку Світу з Танцевального шоу, Чемпіон Світу з Синхроденсу (IDO), Багаткратний Чемпіон і Володар Кубку України з Танцевального шоу по версіям IDO, УФСТ, WUCA.

Також Судія учасник, переможець та призер національних та міжнародних змагань з Dance Show – Україна, Італія, Словаччина, Литва, Чехія, Грузія, Беларусь, Долгарія, Лаввія, Німеччина.


Зверніть Увагу!

Програма Танцевально-Спортивної Студії «Brilliant» затверджена Нуково-Методчною Радою з питань освіти Міністерства Освіти і Науки України протокол №3 від 01.07.2010.

Рівнь підготовки вихованців Студії Brilliant визнаний на рівні міських, національних а міжнародних змагань.

Студія «Brilliant»<підписала договори/strong> співробітництва зі спортивною школою №10 м. Києва та Національним Університетом Культури та Мистецтв.Вихованці Студії по закінчкеню середньої освіти, на основі своїх досягнень в Студії, отримують спортивні розряди та рекомендації, можуть поступати у профільні ВУЗИ України.
Після підписання договорів співробітнцтва студенти Національного Універсиету Культури профільих спеціальностей проходять практику в Студії Brilliant.
А також отримати міжнародний танцювальний сертифікат CID (International Dance Council) при ЮНЕСКО, для вступу в профільні ВУЗИ за кордоном.

Пробний урок

В Студії “Brilliant” проходять разові пробні заняття. Ви можете прийти на будь-яке заняття до 3-х раз. Попередній запис. Будь-яка зручна форма. За 10 хвили до заняття. Батьки не допускаються.

Додаткові питання Ви можете уточнити за тел. +38 097 225-14-94.: +38 (044) 360-27-80