Черлидінг — окремий самостійний вид спорту. По ньому проводять змагання європйского та світового рівня. Чемпіонати з черліденгу проводяться по кільком номінаціям, поєднуючі елементи шоу та видовищні види спорту – танці, гімнастика, акробатика.

  • Чер — элементи спортивної гімнастики ита акробатики, побудова пірамид та танцюваьні перебудови під гучні кричалки.
  • Чер-данс — спортивні танцыі з елементами гімнастики, з присутнісю пластичності, грною хореографієюта грацією, відмінною синхроністю.
  • Чер-мікс — віступи змішаних команд (Жінки та чоловіки).
  • Партнерскі станти.

Черлидінг можна розділити на два основних напрями:

  1. змагання команд за програмами, за спеціаьними правилами;
  2. робота зі спортивними командами, клубами, для злучення глядачів, створіння приємного морално-психологічного клімату на стадіонф ;підтримка спртивних команд, активація та різноманітність рекламно-іміджевої робои на спртивних міроприємствах.

Студія є членом Федерації Черліденга України.
Команди Студії різних вікових категорій формуються з дітей , які займаються в Студії і додатково тренуються і готують програму (Чер-Дас Фрістайл- виступиз пампонами, Чер данс-Джаз. Чер-данс Хип-хоп).
Команді виступають на міжнародних змаганнях, кубках і чемпіонтах України, займають призові місця.

Студія «Brilliant» Член Украинскої Федерації з Черлиіденгу.
Переможець і призер дитячих та юнацьких аціональних та міжнаодних змагань з Черліденгу


Зверніть Увагу!

Програма Танцевально-Спортивної Студії «Brilliant» затверджена Нуково-Методчною Радю з питань освіти Міністерства Освіти і Науки України протокол №3 від 01.07.2010.

Рівнь підготовки вихованців Студії Brilliant визнан на рівні міськи, національних а міжнародних змгань.

Студія «Brilliant»<підписала договори/strong> співробітництва зі спортивною школою №10 м. Києва та Національним Університетом Кульури та Мистецтв.Вихованці Студії по закінчкеню середньої освіти, на основі своїх доягнень в Студії, отримують спортивні раряди та рекомендації, можуть поступати у профльні ВУЗИ Укрїни.
Після підписання договорів співробітнцтва студенті Національного Універсиету Культури профільих спеціальностей проходятьпрактику в Студії Brilliant.
Атакож отримати міжнародий танцвальний ертифікат CID (International Dance Council) при ЮНЕСКО, для вступу в профільні ВУЗІ за кордоном.

Пробний урок

В студії “Brilliant” проходять разові пробні заняття. Ви можете прийти на буд-яке заняття до 3х разів. Попередній запис. Будь-яка зручна форма . За 10 хвилин до заняття. Батьки не опускаються.

Додаткові Питання Ви можете уточнити за тел..+38 097 225 -14-94: +38 (044) 360-27-80