Дитяча спеціалізована танцювально-спортивна студія «BRILLIANT» запрошує дітей віком від 3 років для комплексного навчання. Об’єднавши в собі відразу кілька напрямків, включивши до своєї програми елементи дитячої гімнастики, художньої гімнастики, Класичної та естрадної хореографії, акробатики, роботу з гімнастичними предметами, постановку танцювальних номерів.

Програму Танцювально-Спортивної Студії «Brilliant» затверджено Науково-методичною радою з питань освіти Міністерством Освіти та Науки України протокол №3 від 01.07.2010.

Молодші Групи, 3-5 років
3-4 роки
4-5 років

У програмі навчання ритміка, засади хореографії, загальна фізична підготовка. Діти навчаються слухати музику, у них розвивається почуття ритму, пам’ять, координація, дрібна моторика, увага та артистизм, формується правильна постава, розвивається гнучкість, уява.

Є можливість відвідати пробне заняття.

Середні Групи, 5-8 років
5-6 років
6-7 років
7-8 років

Особлива увага приділяється розвитку постави, пластичності, гнучкості, розтяжки. У цій групі представлено класичний танець, постановку танцю, художню гімнастику, роботу з гімнастичними предметами, акробатику. Учні студії з 3-х років виступають на наших показових концертах, конкурсах та інших заходах.

Є можливість відвідати пробне заняття.

Старші групи, 8-16 років
8-10 років
10-12 років
12-14 років
14-16 лет

Поглиблене вивчення хореографії, мистецької гімнастики, акробатики, постановка концертних номерів. Особлива увага приділяється розтяжці, стрибкам, рівновагам та акробатичним елементам. Танцювальні постановки включають різні танцювальні напрями: контемпорарі, джаз, модерн, хіп-хоп, диско, народна стилізація. У номерах активно використовуються акробатичні елементи та гімнастика.

Є можливість відвідати пробне заняття.