Естетична гімнастика — вид спорту, заснований на стилізованих, природних рухах всього тіла.

Цей вид спорту включає в себе гармонійні, ритмічні та динамічні елементи, які виконуються з природньою грацією та силою. Існує неприривний потік від одного руху доо іншоо, нібито, кожний новий рух є продовженням іншого. Вс рухи повинні виконуватись плавн, суттєво змінуватись в динаміці а швидкості.

Композиція повинна мати універсальні а різоманітні рухи тіла,наприклад, тіло вилями та гойдалка, стрибки та підскоки, спіральні повроти та танцювальні кроки. Для цього необхідна гучкість, швидкість, сила, координація та здатність рухатись без зусиль. Допускаються та вітаться різні варіанти підтримок та взаємодій гімнасток.


Студія входить до Федерації Естетичної групової гімнатики України.
Тренуються команди різного віку, зібраі з вихованців Студії «Brilliant». Діти доатково тенуються два рази на тиждень і виступають на Національних та Мінародних турнірах та Чепіонатах з Естетичної гімнастики .

Студія «Brilliant» Член Украинскої Федерації з Естетичнї групово Гімнастики.
Призер диячих та юнацьких національних та міжнродних загань з Естетичної гімнатики.


Зверніть Увагу!

Програма Танцевально-Спортивної Студії «Brilliant» затверджена Нуково-Методчною Радою з питань освіти Міністерства Освіти і Науки України протокол №3 від 01.07.2010.

Рівнь підготовки вихованців Студії Brilliant визнаний на рівні міських, національних а міжнародних змагань.

Студія «Brilliant»<підписала договори/strong> співробітництва зі спортивною школою №10 м. Києва та Національним Університетом Культури та Мистецтв.Вихованці Студії по закінчкеню середньої освіти, на основі своїх досягнень в Студії, отримують спортивні розряди та рекомендації, можуть поступати у профільні ВУЗИ України.
Після підписання договорів співробітнцтва студенти Національного Універсиету Культури профільих спеціальностей проходять практику в Студії Brilliant.
А також отримати міжнародний танцювальний сертифікат CID (International Dance Council) при ЮНЕСКО, для вступу в профільні ВУЗИ за кордоном.

Пробний урок

В Студії “Brilliant” проходять разові пробні заняття. Ви можете прийти на будь-яке заняття до 3-х раз. Попередній запис. Будь-яка зручна форма. За 10 хвили до заняття. Батьки не допускаються.

Додаткові питання Ви можете уточнити за тел. +38 097 225-14-94.: +38 (044) 360-27-80