Правила Дитячої Спеціалізованої Танцювально-Спортивної Студі "Brilliant"
 1. Клієнтами танцювально-спортивної студії “Brilliant” можуть бути діти від 3 до 16 років включно..
 2. Дитина не допускається у студію без довідки від лікаря.Батьки  несуть персональну відповідальність за дітей, які перебувають за територією студії, а також на території, за винятком групових та індивідуальних занять.
 3. Дитячий абонемент дає право відвідувати групові заняття відповідно до розкладу і віком.
 4. Під  час перебування дитини на заняттях супроводжуючий повинен перебувати в холі або іншому, призначеному для цього приміщенні. Присутність батьків в залі під час проведення занять забороняється, за винятком відкритих уроків.
 5. Для занять дітям необхідно мати тренувальну (корпоративну) форму, зміннє взуття та акуратну зачіску (гульку).
 6. На кожному занятті обов ‘язкова наявність щоденника – для контролю успішності, оцінок, зауважень.
 7. Відкриті  занняття для батьків проводяться згідно з встановленим розкладом.
 8. Необхідно виконувати всі вимоги тренера-викладача, щодо навчання.
 9. Забороняється заважати проведенню занять в інших групах, заглядаючи в зал під час проведення тренувань.
 10. Відео та фотозйомка у приміщенні танцювально-спортивної студії “Brilliant” без спеціального дозволу адміністрації заборонені.
 11. Студія не несе відповідальності за будь-які технічні незручності, пов ‘язані з проведенням міськими комунальними службами сезонних профілактичних ремонтно-будівельних робіт. Також, студія не несе відповідальності за будь-які технічні незручності і несправності, що відбулися з вини адміністрації всієї будівлі.
 12. Оплата занять та абонементів здійснюється перед початком занять, в такому порядку:- за перший та останній місяці навчання (протягом першого місяця навчання)

  – всі наступні місяці оплата проводиться з 1 по 10 число поточного місяця

 13. Перепуском на зайняття є абонемент або оплачене заняття
 14. Необхідно проводити оплату з 1-го по 10 числа поточного місяця.
 15. Грощі за придбаний абонемент не повертаються.
 16. Дата початку дії абонемента не може бути перенесена, невикористаний час дії абонемента не повертається і не компенсується.
 17. Клієнти студії проводять одноразовий внесок до фонду студії на танцювальні костюми
 18. Для забезпечення максимальної безпеки дитини, адміністрація “студії” рекомендує оформити страхівку від нещасного випадку.
 19. У разі, невідвідування занять протягом місяця (з причини хвороби) – місяць оплачується у розмірі 50% від вартості місяця при придявлені довідки від лікаря (для збереження місця в групі).
 20. . Обов ‘язкова, кількість занять на місяць – 12 (додаткові заняття можуть накопичуватися протягом усього навчального року і в випадку скасування занять через державні свята – поповнюють недопрацьовані заняття).
 21. Якщо студія провела менше 12-и занять на місяць, (з різних причин), всі невідпрацьовані заняття буде відпрацьовано після 2-го звітного концерту.
 22. При несвоєчасній оплаті без поважних причин або попередження, адміністрація залишає за собою право не пустити Вас на заняття або взяти на Ваше місце нового клієнта.
Правила відвідування групових занять.
 • Групові заняття розпочинаються строго за розкладом.
 • Запізнення дитини не є причиною зміни розкладу.
 • У разі запізнення на тренування, батьки зобов ‘язаній передати дитину тренеру.
 • Не дозволяється використовувати інвентар без дозволу тренера.
 • Адміністрация залишає за собою право заміни тренера, вносити зміни в розклад групових занять. Зазначені в розкладі заняття не припускають прив ‘язки до конкретного викладача. Це означає, що в разі заміни конкретного викладача (відпустка, хвороба, та ін) термін дії абонемента не продовжується, гроші за абонемент не повертаються.
Правила відвідування для батьків

Батьки мають право:

 • Приводити клієнта за 15 хв. до початку занять.
 • Допомагати переодягатися в роздягальні дітям від 3 до 8-ми років.
 • Чекати дитину в місці очікування.
Категорично забороняється:
 • Присутність батьків або супроводжуючих осіб на заняттях.
 • Забороняється приносити в студію алкогольні напої.
 • Клієнтам студії забороняється у некоректній формі розмовляти з тренером, адміністрацією та іншими клієнтами. У разі використання нецензурних виразів і хамської поведінки в стінах дитячого закладу, адміністрація студії залишає за собою право розглянути питання про подальше відвідуванні клієнтом занять танцювально-спортивної студії “Brilliant”

Зверніть Увагу!

Оплата разового заняття або придбання абонемента підтверджує згоду клієнта з всіма перерахованими вище правилами танцювально-спортивної студії “Brilliant” і зобов ‘язує клієнта до виконання таких. При порушенні правил, адміністрація залишає за собою право розглянути питання про подальше відвідуванні клієнтом занять танцювально-спортивної студії “Brilliant”. Плата за абонемент і за разове заняття не повертається.