Дитяча Спеціалізована Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» заснована в 2008 році.

Гловною відмінністю є те, що всі тренери Студії — висококваліфіковані спеціалісти, мають вищу хореографічну та педагогічну освіту, постійну танцювальну практику і великий досвід роботи з дітьми.

Студія «Brilliant» працює по єдиній екслюзивній авторскій програмі, яка затвердена і рекомндована для викорстання Міністерством Освіти і Науки України. За програмою Студії працюють не шкільні залади України.

Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» об”єднує в собі відразу деілька напрямків, включивши в свою програму эелементи дитячої гімнастики. художньої гімнастики,Класичної та естадної хореографії, акробатики, работу з гімнастичнии предметами, постановку танцеювальних номероів.

Где нас найти?

Зараз в Києві працює 4 філії, де займються діти віком від 3-х років:

  • ст. м. Позняки (Григоренко 39б)
  • ст. м. Осокорки (Дніпровска Набережна 23)
  • ст. м. Позняки (Драгоманова 31 в)
  • ст. м. Мінска\Героїв Дніпра (Героїв Сталінграда 39г)

Наші досягнення говорять самі за себе

Дитяча Спеціфлізована Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» – переможець та призер багатьох міжнародних та наіональних конкурсів та змагань в Италії, Словаччині, Литві, Грузії, Білорусі, Чехії, Ніеччини, Латвії, Болгарії та Україні.

Дитяча Студія «Brilliant»Двічі Рекордсмен України – серед дитячих танцювальних студій – зареєстровано Національним Реєстром Рекордів України.

Студія «Brilliant» -багатократній володар Кубка Світу по Танцювальному Шоу, Чемпіон Світу по Сінхроденсу IDO), Багатокраний Чемпіон і володар Кубку України по Танцювальному Шоу по версіям WUCA, УФСТ. Єдина Танцюальна Студія в Україні – призер націоналних та міжнродих змагань по Естетичній груповій гімнастиці, чемпіон та призер національих та міжнароднх змаганьз черлідену.Член Українских Федерацій з Естетичної групової гімнстики та черліденгу.

Танцювальна студія «Brilliant» перша в Україні сертифікований член н CID (International Dance Council) при ЮНЕСКО. (reg.№ 16775).

Організовумо фестивалі і конкурси

Студія є органиізатором міжнародних фестивалей, конкурсів та змагнаь:

  • «Brilliant Запрошує» – при підтримці Посольства Литви в Україні, CID (International Dance Council) при ЮНЕСКО, Міжнародного Танцювального Комітету Brilliant Internаtionаl;
  • «Brilliant Kiev Open Cup» (г. Киев) – при підтримці Федерацій Ететичної групової гімнастики України та м.Києва;
  • «Baltic Brilliant Open Cup» – Литва (Вільнюс) при підтримці Посольства Литви та України,Міністерства Культури Литви,Міжнародної Танцювальної Ради при ЮНЕСКО (CID), Міжнародного Танцювального Комітету Brilliant International, Ратуши Вільнюса.

Вихованці Студії «Brilliant» приймають участь в постаноках новорчних мюзіклів та казок.

Танцювално-Спртивна Студія «Brilliant» — це якісно нове бачення результаів своєї роботи, індвідуальний підхід до кожного виованця та високий сервіс обслуговуванн.

В нашій Студії обє”днуються музика, танок і спорт!
Ми зробимо Ваших дітей здоровими. красивими та щасливими!

Досягнення Студіїї

Танцювально-Спортивна Студія «Brilliant» є переможцем, призером та лауреатом багатьох національних та міжнародних конкурсів і фестивалів та змагань. Вихованці Студії приймають участь в концертах та змаганнх, які прохоять на найбільших сценах та спортивних майданчиках України, приймають участь у постановках новорічних мюзіклів та казок. а в літку їздять в спортивний лагер на море, де не тільки відпочивають, але й активно готуються до нового танцювального сезону.

Переглянути нагороди студії

Заснування Спеціалізованої Танцювально-Спортивної Студії «Brilliant».

Перший отчётный концерт для батьків з участю вихованців Стдії «Brilliant».

Програма Танцювально-Спортивної Студії «Brilliant» затверджена Науково-Методичною Радою з питань
освіти Міністерством Освіти та Науки України протокол №3 від 01.07.2010.

Перша Казка Мюзикл з участю вихованців Студії «Brilliant»

Студія «Brilliant» організувала і провела перший фестиваль «Brilliant Запрошує».

Відкриття програми «Brilliant Baby».
За новою програмою «Brilliant Baby» — діти віком від 1,5 років займаються з батьками.

Студія «Brilliant» — Двічі Рекордсмен України серед дитячих танцювальних студій – зареєстровано Національним Реєстром екордів України.

Вперше участь і перемога на Міжнародному фествалі в Словаччині Виступи з часовою програмою в Палаці Спорта, Палаці Україна, на Майдані Незалежності.

Основан ансамбль (сборная) Студии «Brilliant».

Учасник Чемпіонату Світу з Танцювального Шоу у Празі (Чехія) (IDO),
Чемпіон України і Володар Кубку Укрїни з Танцювального Шоу (International Dance Organization - IDO),
Перша в Україні сертифікована Мжнародною Радою Танцю при ЮНСКО - член CID (International DanceCouncil) при ЮНЕСКО. (reg.№ 16775), Переможець фестивалю в м. Ріміні (Італія) "Viva Italia;",
Член Федерації з Естетичної Групової Гімнастики - участник Кубку України,
Більш як 80 виступів на рік різного рівня, 3-х годинний звітний концерт в 3 відділення, більше як 2500 глядачів!

Багатокрані пПереможці та Призери Кубку Світу з Show Dance (Танцювльном Шоу) та Синхроденсу (Сардіния, Италія) IDO (International Dance Organization).
Організатор Міжнародного фестиваля «Baltic Brilliant Open Cup» - Литва (Вільнюс) при підтримці Міністерства Култури Литви, Посльсва Литита та України, Міжнародної Танцювальної Ради при ЮНЕСКО (CID), Міжнародного Фетивального Комітету Brilliant International, Ратуши Вільнюса.
Организатор Кубку Украины з Естетичної групової гімнастики «Brilliant Kiev Open Cup 2015»
Участник и призёр национальных (Киев, Запорожье, Суммы) и международных ( Вильнюс, Литва) соревнований по Эстетической групповой гимнастике,
Член Федерации Черлидинга Украины.

Переможець і Призер Чемпіонату та Кубка Укаїни з Черлідену в своїх вікових категоріях та номінаціях, учасник та Призер національних та міжнародних (Вільнюс. Литва, Гомель, Біларусь, Мінск Біларусь) соревнований по Эстетической Групповой Гимнастике в своих возрастных категориях.,
Чемпіон Украини та володар Кубку України з Танцювального Шоу (WUCA | УФСТ).

Перможець та Приер «Georgia Dance Olympiad» (Тбілісі Грзія) з Танцювального Шоу та Черліденгу,
Вихованці Студії отримали дитячі, юніорські та дорослі розряди з Естетичної групової гімнастики та Черліденгу.
Ансамбль Танцювально Студії "Brilliant" отримав статус Сортивної школи міста Києва.

Студія Фіналіст Кубку Світу у Ризі (Німеччина) (Show Dance, IDO), Переможець та призер національних та міжнародних змагань з Черліденгу та Естетичної групової гімнасики.
Чемпіон та володар Кубку України з Танцювального Шоу (IDO)
Володар Кубку України з Черлідегу.